|  | 

Gdzie dobrze zjeść w Elblągu

Szkoła paralotniowa

Szkoła paralotniowa
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

szkola-paralotniowa-3Chcecie podziwiać świat z przestworzy i choć przez chwilę mieć okazję, by poczuć się jak ptak? Dzięki działalności jaką prowadzi nasza szkoła paralotniowa tego typu doświadczenie może stać się Waszym udziałem.

Zajęcia, mające charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny, koncentrują się na tym, by nauczyć każdego z kursantów wszystkiego co niezbędne do bezpiecznego użytkowania latającego sprzętu.

Począwszy od odpowiedniej postawy i tego jak sterować paralotnią, przez szereg informacji stricte teoretycznych, uwzględniających znaczenie wiatru czy to, jak radzić sobie w sytuacji wystąpienia problemów, aż po konkretne wytyczne związane z charakterem samego sprzętu oraz jego specyfiką.

Dzięki temu każdy późniejszy lot będzie wyłącznie okazją do doświadczenia wspaniałych przygód, a nie przeżyciem wzbudzającym lęk.

Jest to bowiem niepowtarzalny sport, dostarczający niezwykłych doświadczeń i widoków, a wykonywać go może praktycznie każdy. Wystarczy przejść odpowiednie szkolenie. Serdecznie polecamy!

Pozostałe artykuły o turystyce oraz urlopie:

szkola-paralotniowa

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Gospodarka Jemenu

    Gospodarka Jemenu

    Gospodarka Jemenu Gospodarka Jemenu Jemen pod względem gospodarki jest bardzo zacofanym krajem. Państwo to posiada najmniej rozwiniętą sieć gospodarki. Dobrą wiadomością jest fakt, że zadłużenie tego kraju maleje i dziś wynosi tylko ok 40 procent. Jeśli jednak rozpatrzymy ten kraj dokładnie zauważymy niską inflacje, oraz duże bezrobocie sięgające 35 procent. W Jemenie na ma fabryk

  • Mapa – Elbląg stare miasto restauracje

    Mapa – Elbląg stare miasto restauracje

    Restauracja MAPA powstała z inicjatywy dwójki młodych ludzi, których pomysł ukształtowały doświadczenia zawodowe, podróże, unikalne doznania kulinarne i estetyczne. Celem było stworzenie miejsca, w którym idealnie współgrałby ze sobą smak podawanych potraw, niepowtarzalny wystrój wnętrza i gościnność. Miejsca, gdzie każdy poczułby się dobrze, swobodnie, a jednocześnie wyjątkowo! Zespół MAPY składa się z osób, dla których